Servis vířivek

Služby

Firma Spa aqua servis, která pracuje v Praze, vám zajistí opravy a servis vířivek a vířivých van. Bez problémů můžete využít také nonstop servis v případě havárií. Firma pro vás provede kompletní přípravu vířivky a vířivé vany před sezónou, vyčistí a zreviduje techniku, pročistí masážní a cirkulační potrubí, zkontroluje těsnost potrubí a příslušenství, odstraní případné netěsnosti, zkontroluje automatické dávkovače, doplní chemii, zkontroluje pískovou filtraci a podle potřeby vymění písek v ní.

vířivka na terase.jpg

Odborníci pro vás změří tvrdost vody, zařídí její optimalizaci a seřídí vám automatické dávkovače. Firma Spa aqua servis provádí servis automatických šesticestných ventilů a jejich nastavení. Dále pro vás vymění a opraví poškozené díly, jako jsou masážní motory, ozony, cirkulační motory, trysky a potrubní systémy. Společnost Spa aqua servis pro vás zajistí montáž nových zařízení, renovaci stávajících zařízení, zprovoznění a jejich následný servis. Provede pro vás zazimování zařízení, diagnostiku, kompletní čištění skeletu, armatury, potrubí vodní technologie a všech filtrů. Dále rozpojí a vysuší potrubní systém, odpojí externí zařízení a vířivku připraví k užívání v další sezóně.

relax ve vířivce.jpg

Firma pro vás zajistí strojní čištění masážního a cirkulačního potrubí a dodá pro vás kvalitní chemii a potřebný spotřební materiál. Aby měla vaše vířivka či vířivá vana dlouhou životnost a fungovala dle vašich představ, je velmi důležité dopřát jí pravidelný a kvalitní servis. Služby firmy Spa aqua servis pro vás přinášejí jak záruční, tak i pozáruční servis, provedou kvalitní nastavení příslušenství vířivek a vířivých van, zajistí čištění, zazimování, kontrolu kvality vody a montáže. Firmu Spa aqua servis můžete kontaktovat telefonicky a mailem. Veškeré informace o firmě bez problémů naleznete na webu servisvirivychvan.cz.