Co stačilo včera

Služby

Jestliže je vaše provozovna umístěna na rušné ulici, rozhodně ji vybavte novým kopírovacím strojem. Poptávka po černobílých i barevných kopiích je pořád velká. Při pořizování nové kopírky si hlavně ohlídejte, aby ta nová tiskla i soubory z počítače. Přinesené na flash disku. Usnadní to komunikaci se zákazníkem. A službu využijí všichni, kdož nemají k dispozici vlastní tiskárnu.

Ovládání kopírovacího stroje

Dnes už nestačí

Při výběru nového kopírovacího stroje hrají největší roli jeho pořizovací náklady. Tyto důkladně zvažte, protože jenom vy víte, co budete od nového stroje požadovat. Bez barevného tisku se už v dnešní nabídce služeb neobejdete. Takže od tohoto faktu se při rozhodování odpíchněte. Vybírejte z multifunkčních kopírek, které vám usnadní práci. A jejich provoz bude bezúdržbový. Nejvhodnější jsou digitální kopírovací stroje, které lze připojit k počítači. Samozřejmé ty, které nabízejí možnost síťového tisku a skenování. V jehož ceně bývá zahrnut i automatický podavač. Rozhodnout se můžete mezi kopírkou, která tiskne jenom formáty A4. Či se posunete při rozšíření služeb tiskem formátu A3. Což určitě přivítá většina zákazníků. V nabídce jsou dneska i digitální velkoformátové kopírky, na kterých se dá vytisknout formát A0. Tuto investici ale dobře zvažte. Její finanční návratnost bude asi trvat delší čas. Ale vaše služby přitáhnou další zájemce o tisk větších formátů. Přínosem bude i pro vaší reklamní agenturu.
Kopírovací stroj
Touto velikostí uspokojíte i svoje stávající zákazníky. Tiskem plakátů, poutačů či aktuálních vývěsek. Jako vítaná služba ke kopírování je pro zákazníky možnost si u vás nechat nakopírované stránky svázat. K tomu nejlépe poslouží jednoduchá kroužková vazba. Tímto způsobem lze svázat až 450 listů běžného papíru A4. Je možné si zvolit barvu plastových kroužků, aby to ladilo s natištěným obsahem. Velkou předností je čistota a rychlost zpracování.