Existuje YouTube downloader mp4 videa?

Služby

Není třeba říkat, že mnoho především mladých lidí má rádo web YouTube. A není divu, můžeme na něm najít video na prakticky jakékoliv téma, které nás zajímá, ať už jsou to zvířátka, hry, klipy z filmů či seriálů, nebo i písničky, a to vše zdarma.

Samozřejmě je tu vždy riziko, že dané video bude smazáno, ať už jeho uživatelem, nebo samotnými správci webu. Tento druhý případ pak bývá obvykle způsoben porušením některé z podmínek serveru. Nejčastěji se pak jedná o porušování autorských práv, například při zveřejňování klipů z některého filmu či seriálu, nebo při použití některé písničky ve videu.

youtube4

Je tedy jasné, že mnoho lidí si chce své oblíbené video stáhnout, aby se na něj mohli podívat, kdykoliv budou chtít. Navíc jim to umožní jej sledovat i bez připojení k internetu. Je tedy jen pochopitelné, že často hledají cesty, jak toho dosáhnout.

Ovšem není jen důležité mít dané video v počítači. Důležitý je také formát, ve kterém je uloženo. Ne všechny přehrávače totiž podporují všechny formáty. Je tedy nutné, aby ten, ve kterém si dané video stáhneme, patřil k těm podporovaným.

youtube3

K těm nejrozšířenějším pak patří MP4. Je to především z toho důvodu, že jej podporuje naprostá většina přehrávačů, a zároveň, podobně jako MP3 u audio souborů, zabírá nejméně místa. Proto je dobré najít pro videa z YouTube downloader mp4, tedy program, který jej dokáže v tomto formátu stáhnout.

Takových je naštěstí poměrně dost. Jistě, nejsou tak obvyklé jako jiné, a je potřeba trochu pátrat, avšak lze je najít, a to i v českém jazyce. Tyto stahovací programy navíc obvykle bývají zdarma, a jsou navíc jednoduché na použití – jednoduše zkopírujete odkaz na webovou stránku videa a vyberete příslušný formát, ve kterém jej chcete mít. Pak už se daný soubor jen stáhne a vy už si jej můžete pouštět, kdykoliv na něj budete mít chuť.