Hypotéky bez složitých podmínek

Peníze

Všechno začíná tím, že nemáme peníze. Buďto na obživu, nebo na rekonstrukci bytu, stavbu nového domu, nemáme peníze na útratu, na běžné životní výdaje nebo na vyplacení sourozence z nemovitosti. V některých případech to jde ještě dál a peníze potřebujeme rovnou z toho důvodu, že máme na krku exekuce. Nezoufejte, vše se dá vyřešit.

Jednou z možností je jít do banky, kde vám půjčí formou nějakého úvěru, půjčky nebo hypotéky. Další z možností je využití nebankovního sektoru. Ten v dnešní době plně konkuruje bankám a v ničem nezaostává. Poskytuje totiž obdobné podmínky a navíc je tolerantní, například v případě záznamů, protože si to může dovolit.

Tyto úvěry se nejčastěji nazývají jako nebankovní hypotéky https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/.

muža žena bez domova

Velice často se stává, že první kroky vedou právě do banky. Jenomže tam mnoho klientů úvěr nepořídí, protože jim ho banka neschválí. Což znamená, že musí hledat další možnosti, jak si půjčit peníze.

Nebankovní hypotéky jsou přitom vyřízené velice rychle a nehrozí ani složité papírování. Podmínky fungují na podobném principu, jako znáte z běžné banky, což znamená, že doba splatnosti se pohybuje od 1 roku po 30 let, neplatí se žádné poplatky předem, získat můžete až 70% z nemovitosti samozřejmě dle bonity, lokality a stavu budovy se určuje její hodnota.

klíče dům

Pokud má klient záznam v některé z registrů dlužníků jako je CBCB, Solus případně další, může i přes tento záznam úvěr získat. Podmínky jsou v těchto případech opravdu tolerantní.

Schválení může proběhnout do jednoho dne, takže se nemusíte obávat, že byste na schválení úvěru museli čekat další dlouhé měsíce.

S financemi následně můžete udělat cokoliv, co potřebujete. Můžete zaplatit dluhy, exekuce, ale také si cokoliv pořídit, nakoupit, zaplatit. Nedokládáte žádné faktury.

Splátky jsou nastaveny vždy tak, aby klient dokázal splácet. Je možné také předčasné splacení a to bez sankcí nebo pokut. Zastavit se dá i nemovitost třetí osoby.