Mobilní domy pro celoroční bydlení

Bydlení

Musíme říct, že mobilní domy se staly hitem. Proč by také ne, samozřejmě, že to není bydlení pro každého, ale někdo si v tom najde pozitiva a negativna zbytečně nevyhledává. Poslední roky se těší velké oblibě, zejména proto, že jsou stále velice levné, přitom vkusné, třeba i moderní a s nízkými náklady na bydlení. Přitom máte vlastní bydlení na vlastním pozemku se vším, co běžně potřebujete, takže kdo by toho nechtěl využít?

Spokojeně si můžete žít a bydlet i v objektu Lavaro House A Top-mobilnidomy.cz.

žena a dítě na hřišti

Venkovní fasáda je vytvořena z velice líbivého a zároveň také praktického tmavšího dřeva. Celá fasáda je kompletně sestavena ze srubové palubky tmavší barvy, takže vypadá vzhledně a velice moderně. Skvěle zapadne mezi klasické domky, ale „vyčnívat z řady“ bude klidně i na samotě u lesa. Tmavší barva je nejenom estetická, ale také velice praktická, nemusíte ji nijak udržovat a bude vypadat po dlouhá léta jako nová.

Uvnitř najdete tři pokoje. Celková velikost stavby je 48 metrů čtverečních. Objekt je celoroční, takže vám v něm nic nebude chybět ani v létě, ale ani v zimě. Okna jsou samozřejmě plastová a mají dvojitá skla pro ještě lepší zateplení. Když jsme u toho zateplení, tak to je řešeno izolační foukanou pěnou. Tato technologie je velice inovativní a snoubí ty nejlepší prvky v možnostech zateplování. Vrstva o velikosti 130mm proto bude opravdu dostatečná.

zahrádka sázení rostlin

Podlahy jsou z PVC, velice líbivé a také praktické lehce tmavší barvy. Hodí se jak k nábytku, tak také k celkovému interiéru. Působí přírodně, ale i moderně a velice vzhledně.

Objekt je kompletně vybaven, což je velká výhoda pro ty z vás, kteří se již rozhodli a podobný dům si chtějí opravdu pořídit. Najdete v něm celou kuchyni i se spotřebiči jako je sklokeramická indukční deska, lednička, mrazák, myčka a digestoř. V koupelně je sprchový kout, wc, bojler a příprava na pračku.

Vytápí se centrálními přímotopy. Osvětlení je řešeno pomocí LED diod. Vnitřní obložení je dřevěné. Z nábytku se zde nachází stůl a židle, najdete zde také pohovku a dokonce i postele a skříně.