Nestresujte se při stěhování

Www


Zkuste si představit, že se chystáte ke stěhování, máte objednanou stěhovací firmu, sbalené věci a vše nachystané na den D, ale stále vám vrtá hlavou, kam to všechno vyskládáte, když víte, že vám bývalý majitel v domě přenechal některé předměty z původního vybavení. Například jste se dohodli, že vám tu ponechá chladničku, velký pultový mrazák, pračku se sušičkou a některé starožitné komody nebo truhly či šatní skříně, protože se mu do bytu nevejdou a byl by pro něj problém je prodávat jako bazarové zboží nebo vše někam odvážet na sběrný dvůr.

přeprava kontejnerů

V první chvíli vás může napadnout, že stejně nakonec zavoláte vyklízecí firmu, aby ty nepotřebné věci odvezla na skládku, ale poté, co spatříte pračku, chladničku a některé starožitnosti, přijde vám zbytečné se toho zbavovat a zalíbí se vám to natolik, že spíše prodáte některé z vašich věcí.

Kam to ale ve stěhovací den všechno vyskládat, když máte byt plný věcí?

Jisté řešení by tu bylo, a sice skladovací kontejner. Poslouží jako dočasný sklad na probírku věcí a můžete jej využít i jako pomocníka pro uložení předmětů z místnosti, pokud ji budete rekonstruovat či přestavovat. Jestliže vhodně zorganizujete stěhování a stavební práce, například výstavbu podlahového vytápění a pokládku nové podlahové krytiny, kontejner bude vaším ideálním partnerem.

skladové kontejnery

Pronájem kontejneru cena je položka, která vás zřejmě bude zajímat hned na začátku, ovšem nezapomínejte si také zjistit možnou délku pronájmu a rozměry dostupných boxů, abyste včas na zahradě uvolnili potřebné místo pro jejich pokládku. Kontejnery se pokládají na rovnou plochu pomocí autojeřábu, tedy z korby nákladního auta, s nímž bude zapotřebí přijet co nejblíže místu určení.

Délka pronájmů je vždy otázkou dohody mezi zákazníkem a pronajímatelem a kromě krátkodobých akcí je možné zapůjčit je i na několik měsíců.