Vyplatíme za vás exekuci, nevýhodnou půjčku anebo všechny vaše půjčky zkonsolidujeme najednou

Bydlení

kuchyně,okno, sporák

My vám prostě půjčímebez nahlížení do registrů dlužníků a další následné splátky budou postupovat jako u peněžního ústavu. Dáme vám možnost, abyste mohli vyřešit svou tíživou finanční situaci, a nebudeme vůbec zvědaví na nic z Vašeho soukromí, a co vás k dluhům vedlo. Respektujeme soukromí a také to, že jste v situaci, kdy si nemůžete příliš vybírat, a proto jsme tady pro vás s naší nebankovní hypotékou, abyste mohli vyřešit všechny své problémy s financemi. Máme výhodné nízké splátky, nemusíte se tedy bát, že by se dluhová propast tedy ještě více prohlubovala.

Co všechno budete potřebovat, abychom vám mohli poskytnout nebankovní hypotéku?

Nebojte se, peníze to opravdu nebudou! Stačí jen, že můžete ručit nějakou vaší nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, která vám dá k tomu svůj souhlas a níže podepsané dokumenty.

K zajištění úvěru u nás potřebujeme tedy od vás doložit:

kopii občanského průkazu žadatele o nebankovní hypotéku i kopii OP majitele nemovitosti, je-li odlišný,
nabývací titul k nemovitosti,
– a nejlépe několik fotek nemovitosti nebo odhad znalce v oboru,
aktuální list vlastnictví, max. 1 měsíc starý, nejlépe nákres z katastrální mapy,
vyčíslení závazků váznoucích na list vlastnictví (zástavy, exekuce, apod.).

kalkulačka, propiska

Peníze za poskytnutou nebankovní hypotéku budete moci splácet od jednoho roku až po dobu 30 let po menších splátkách, takže částka by neměla váš rozpočet výrazně dlouhodobě zatěžovat.
Právě řešení dluhů přes nebankovní hypotéky uvítalo mnoho našich https://www.grada.cz/feng-suej-podle-nasich-predku-6920 klientů, protože možnosti, které peněžní ústavy nabízí se rok od roku výrazně snižují. Tento způsob řešení tedy může výrazně pomoci k osvobození se z dluhových pastí, do kterých jste se dostali.

Vyřešte své dluhy jednou pro vždy a svěřte do našich rukou váš pohodovější život, který si nepochybně zasloužíte. Konečně budete v klidu spát, bez obav z exekutorů nebo věčných návštěv vymahačů pohledávek.