Wellness pobyt jako chvilkový odpočinek a relax

V současné době se roztrhl pytel s různými nabídkami wellness pobytů. Jedná se o krátkodobý, zpravidla víkendový pobyt v lázních či hotelech s wellness centrem. Zajištěno tak máte jak ubytování, tak stravování a relaxaci. Druh relaxace je na Vás. Zda Vám postačí procházky přírodou nebo naopak dlouhá koupel ve vířivce, to už si dle nabídek můžete vybrat sami.

odpočinek v sauně
Wellness pobyty jsou příjemné zpestření víkendu nebo několika dnů v týdnu. Pokud máte pocit, že je ve Vašem životě momentálně až moc stresu a chcete si takříkajíc „vorazit“, je wellness pobyt chytrá volba. Nabízejí je hotely a lázeňská zařízení po celé ČR, ale stejně tak i na Slovensku.
Pobyty jsou převážně pro dvě osoby na dvě až tři noci. Nabídka služeb, které Vám dané zařízení nabízí je rozmanitý. Zakoupit poukazy na pobyty můžete skrze slevové portály nebo přímo na stránkách hotelů. Na místě si pak případně můžete dokoupit procedury, které nebyly zahrnuty v ceně poukazu.
Zpravidla Vám hotel nabídne stravování formou polopenze. Ideální je tedy na oběd vyrazit někam v okolí, a udělat si tak třeba i malý výlet. Spojit příjemné s užitečným.
S partnerem, kamarádkou nebo sami
Pokud se rozhodnete, že vyrazíte na wellness pobyt s partnerem, můžete se zaměřit speciálně na romantické pobyty pro dva. Součástí bývají romantické večeře při svíčkách, někdy i privátní sauna či vířivka. Užijete si tak čas spolu a zpříjemníte si jej romantikou.
spánek po masáži
Existují také pobyty, na které můžete vyrazit třeba s kamarádkou. Dámská jízda nikdy není od věci a užít si pár dní rozmazlováním se na masáži, kosmetice či gurmánským zážitkem může být také pro Vás a Vaší kamarádku parádním zpestřením všedních dní.
Pokud jste spíše samotáři, doporučuji rezervovat si pobyt přímo u konkrétního hotelu. Většina poukazů, které můžete pořídit na slevových portálech, bývá pro dvě osoby.

Závěrem je tedy na místě říci, že wellness pobyt je příjemným útěkem z reality a každý by si jej měl čas od času dopřát a načerpat nové síly. Spokojenost je zaručena.