Zipové sáčky – bezpečné úložiště

Nákupy

Sáčky s posuvným jezdcem, případně s jednoduchou zavírací drážkou, jsou dnes již standardní balicí materiál mnoha stovek tisíc výrobků spotřebního zboží. Objednáte-li si například přes e-shop mobilní telefon, notebook či tablet, jejich příslušenství bývá při transportu zabezpečeno právě tímto způsobem. Polyetylen je ideální materiál pro skladování elektroniky a uzavírací mechanismus ji důkladně chrání před vnějšími vlivy.

otevřená chladnička

Nevydává statickou elektřinu – výboje statické elektřiny mohou poškodit citlivé elektronické obvody, a proto se také do těchto materiálů balí výrobky tohoto typu již ve výrobní sféře. Stejná opatření však můžete podniknout i doma, takto bezpečně ochráníte před působením statické elektřiny cokoli.

Chrání před vodou a prachem – některé hospodyňky si oblíbily vaření z online receptů, aniž by musely pracně listovat v papírové kuchařce. Internet je navíc bohatý zdroj informací a má nezastupitelné místo i v kuchyni. Při vaření tedy může vypomáhat třeba tablet, a aby nehrozilo jeho poškození a potřísnění, vložte jej do zipového sáčku https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack. Tenká fólie sáčku nikterak neovlivní používání dotykového displeje, můžete mít prsty obalené moukou a olejem a nic závažného se nestane.

různé druhy koření

Polyetylenem neproniká zápach – tento plast nepřijímá cizí pachy a zároveň je nepropustí. Potřebujete-li tedy cokoli uchovat tak, aby náplň nepřijímala pachy zvenčí, nebo naopak aby zápach nikoho neobtěžoval, jak tomu bývá např. u aromatických sýrů, sáček vhodné velikosti je ideální pomocník. Je velice levný, nezabírá prostor tolik jako různé dózy a krabice a tím pádem se velmi dobře skladuje na jakémkoli místě.

Můžete jej využít za jakéhokoli počasí – materiál odolává i nízkým teplotám, nevadí mu extrémní sucho, změna tlaku vzduchu a atmosférické vlhkosti, letní vedra ani dešťové či sněhové srážky. Je v tomto směru naprosto univerzální, ať máte sáčky ve sklepě, na zahradě, v nevytápěné garáži či pod pergolou, nebo je používáte na cestách do přírody.