Autoškola pro každého

Služby

Nikdy není úplně jednoduché všechno vymyslet a naplánovat tak, aby vám neujel žádný autobus, abyste stihli vlakové spoje podle svých představ a abyste byli vždy a všude včas. Je důležité být mobilní, protože cesty často nejsou jen o přepravě osob, ale především věcí – a kdo by chtěl jet na výlet ověšený taškami třeba autobusem. Pak je náročný každý přestup, a nemluvě o cestování s dětmi. Čím jsou děti menší, tím potřebují více věcí a je prakticky nereálné se vydat hromadnou dopravou.

Pohodlná cesta autem

Absolvování kurzu není nijak zvlášť náročné, stačí se do něj přihlásit a začít chodit na teoretické lekce. Nemusíte mít obavy ani v případě, že jste za volantem vůbec nikdy neseděli nebo nemáte přehled v dopravní situaci. V teoretických lekcích se zaměříme na veškeré dopravní předpisy, bez kterých nemůžete na silnici fungovat. Samozřejmě nelze rozebírat úplně všechno, ale k dispozici budete mít knihu, ve které najdete veškeré podrobnosti. Testovací otázky, které jsou i v závěrečných zkouškách, jsou k dispozici na internetu a ta nejžhavější témata projdeme ve společných hodinách.

Učebnice dopravních předpisů

Samozřejmě se budete věnovat i praktické stránce řízení. Bude vám vysvětleno vše, co potřebujete znát v autě – od rozsvícení světel, přes nejrůznější kontrolky až po samotné řízení.

Naši instruktoři jsou zkušení, vnímaví a mají individuální přístup ke studentovi, protože někdo potřebuje trochu větší oporu a rady, jinému vyhovuje spíše tichá jízda. Každopádně se můžete spolehnout na klidný přístup, díky kterému budete po celou dobu jízdy v klidu a bez stresu.

Kromě přístupu a kvalitního výcviku nabízíme nejvýhodnější cenu, se kterou budete jistě spokojeni! Autoškola Praha Autoškola Holešovice nabízí vše, co můžete od kurzu očekávat a určitě přijde vhod, že se naučíte jezdit i v hustém provozu, který vyžaduje specifické chování a ostražitost, a je rozhodně lepší si takové situace vyzkoušet s instruktorem, než pak jako čerstvý řidič o samotě.