Co nabízí erotická masáž? Budete překvapeni, co všechno můžete zažít!

Www

Zajít si na masáž není dnes nic neobvyklého. Rádi si dopřejete uvolňující zážitek z masáže a chcete vyzkoušet i něco nového? Pak si zajděte na masáž erotickou.

Co nabízí erotická masáž? Budete překvapeni, co všechno můžete zažít!

Klasickou masáž známe všichni, ulevuje od bolestí, uvolňuje ztuhlé svalstvo a napomáhá k regeneraci a odbourání stresu. Erotická masáž se sice nezaměřuje na záda, ale zcela jiné partie, určitě má ale řadu zdravotních benefitů stejně jako vám přinese nevšední a lehce lechtivý zážitek, který si budete chtít rozhodně zopakovat. Co vám taková erotická masáž všechno může nabídnout a pro koho je určená?

pexels-photo-3768926

Pro muže, ženy i páry

Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz jsou určeny pro muže, ženy ale existují i speciální párové procedury tohoto typu. Největší zájem o tento zážitek mají ale obecně spíše muži. Klasická erotická masáž pro muže obsahuje všechno, co by si člověk mohl jen přát. Začíná se koupelí, u které na přání klienta může či nemusí být přítomná i samotná masérka. Mimochodem i masérku si volíte sami, všechno tak bude jen podle vašeho přání. Vybrat si můžete i to, zda bude vaše masérka po dobu masáže úplně nahá nebo bude mít na sobě hezké spodní prádélko. Vy si můžete říci, co chcete, tak abyste se cítili co nejlépe a pohodlně.

pexels-photo-4465831

Masáž za všechny peníze

Cenově se masáž pohybuje tak jako je tomu u běžných masáží, dostanete však mnohem více. Tato speciální a lehce netradiční masáž totiž vychází jako každá jiná masáž ze základů fyzioterapeutické masáže. K uvolnění ztuhlého těla, rozproudění krevního oběhu a uvolnění svalů tak jistě dojde. Jako bonus si můžete užívat doteky krásné masérky, která ke své práci využívá zkušenosti, cit i horké oleje pro ještě intenzivnější masáž.

Během masáže dojde na kontakt tělo na tělo, po promasírování těla se masérka vrhne na intimní partie, na které je během masáže kladen zvláštní důraz. Přirozeně je pak masáž vedena tak, aby na konci došlo k ručnímu vyvrcholení, což je asi ten nejintenzivnější zážitek, který si během masáže můžete užít. Zní to lákavě, co myslíte?

Určitě se nemusíte stydět, masáž vás nabije novou energií a bude vám líto, že musí skončit.