Posviťte si na svůj domov elegantně

Nákupy

Nebojte se experimentů i ve Vašem domově. Chcete přece bydlet pohodlně, a zároveň podle nejnovějších směrů v oblasti designu. Nemějte obavy, že to u Vás doma nejde. I když máte doma ještě malé děti, které mohou leccos rozbít, nebo poničit, určitě vychytáte vzhled Vašeho domova i s ohledem na ně.
Začněte třeba právě s osvětlením https://ilumix.cz/produkty/interierova-svitidla/vestavna-svitidla.

osvětlení

Zbavte se lustrů. A čím budete svítit? Není na tom nic komplikovaného. Ani lampy Vám ti malí nezbedníci nebudou moci rozbít neposedným kopacím míčem, který se jen tak sám od sebe může pohybovat v prostorách domova. Samozřejmě, že sám vyskočil a něco rozbil. Jak jinak. Vy ale můžete předejít takovým okamžikům tím, že lampy a lustry nahradíte vestavným osvětlením, kterého je na trhu neuvěřitelné množství.

Ano, je to takové netradiční řešení. Ale věřte, že patří k modernímu osvětlení v každém bytě. A nejenom v něm, ale i v komerčních prostorách. Ale neodbíhejme. Jen si představte, že překročíte stín svého dosavadního bydlení a umístíte kvalitní vestavná svítidla všude po bytě.

Už nebudete součástí hlavního proudu lustrů nad konferenčními stolky, které notabene občas skutečně překážejí ve výhledu. Kolikrát jste se brnkli o nízko visící lustr nad konferenčním stolkem, když jste byli na návštěvě u známých? Kousek to byl tedy opravdu výstavní. Výstřel bytového designu! Ale ta praktičnost? Ta se tedy zcela vytratila, co říkáte?

světlo

Vy budete průkopníky docela jiného osvětlení, toho vestavného, které v podstatě ani nebude vidět, a přitom se stane elegantní součástí Vašeho domova. Jen při rozsvícení bude návštěva hledat zdroj světla. Nakonec musíte mít podobná světýlka i v kuchyni nad pracovní deskou, takže víte, o jakém osvětlení je tu řeč. A ta úspora, když osvětlení bude v provozu na bázi LED! To bude navíc ještě úspora! A co kopací míč, který se sám dostane, třeba právě do obývacího pokoje? Myslíte si, že je tak skvělý, že se trefí přímo tam, kam opravdu nemá? To by byla ale náhoda!

Posviťte si na svůj domov elegantně
4.1 (82.86%)14