Jak získat zpátky bonitu?

Peníze

Dostali jste se do špatné finanční situace? Není to nic, za co byste se museli stydět. Do špatné finanční situace se může dostat každý z nás a důvody jsou mnohdy banální. Může se stát, že vás opustí partner a vy tak zůstanete doma sama s dítětem. Nebo možná přijdete o práci ve chvíli, kdy to nejmíň očekáváte. Nebo jednoduše žádnou práci nemáte, protože vás nikam nechtějí vzít. Důvodem může být také to, že vaše práce je nedostatečně placená a vy tak nejste schopni pokrýt všechny náklady domácnosti. Nebo jste si prostě jen nabrali hodně půjček a nejste schopni je splácet. Samozřejmě existuje mnohem více důvodů, které mohou vést k finanční krizi vás nebo vaší rodiny. Tohle jsou jen ty základní a nejčastější.

Finance - dohoda

Všichni dobře víme, že předtím, než si vezmeme půjčku, si musíme opravdu rozmyslet, jestli budeme schopní ji splácet. Přemýšlet nad tím musíme obzvláště v případě, kdy už nějaké půjčky máme. I přesto se občas stane, že se do toho zamotáme a nejsme schopni své půjčky splácet. Pokud situaci neřešíme například insolvencí, může na nás být uvalena exekuce. A ta znamená velký problém. S půjčkami či exekucí totiž ztrácíte svou bonitu. Co to znamená? Bonita říká bance, jak jste schopni splácet své dluhy. Čím vyšší máte bonitu, tím lepší podmínky vám banka při půjčce nabídne. Pokud máte bonitu nízkou, banka vám nepůjčí. A problém to může být třeba ve chvíli, kdy si chcete brát hypotéku na byt.

Finance

Existuje však další možnost, kterou je nebankovní půjčka při exekuci lightfinance.cz, jinak také zapůjčka se zástavou nemovitosti. Taková půjčka vám s vaši situací pomůže. Vyplatí vaše exekuce, úvěry nebo jiné finanční závazky. Pomůže vám odložit splácení půjček až na dvanáct měsíců a vyjedná vám výhodné podmínky u nevýhodných úvěrů. Díky tomuto procesu se vám vrátí bonita a vy si tak budete moci vzít úvěr nebo hypotéku.