Catalinbread Belle Epoch

Nákupy

Valná většina kytaristů se neobejde bez efektového pedálu. Tyto kytarové efekty upravují hytarový zvuk a ozvláštňují hudbu mnoha způsoby. Celé kouzlo se ukrývá v malé krabičce, která je zapojena mezi elektrickou kytarou a zesilovačem nebo kytarovým kombem. V této malé krabičce je upravován po sepnutí zvuk, který jde z kytary a to takovým způsobem, že z reproduktoru slyšíte již upravený zvuk.

Catalinbread

Kytarové efekty bývají rozdělovány do desíti kategorií: Overdrive, Distortion, Ekvalizér, Phaser, Tremolo, Reverb, Chorus, Delay, Wah wah a Looper. Njeoblíbenějším typem je bezpochyby nejpoužívanější kytarový efekt typu Distortion, který je schopný zvuk elektrické kytary zkreslit do typického zvuku elektrických kytar agresivnějších žánrů jako je rock nebo metal.

Prodejem efektových pedálů se začala zabývat firma Feedback Pedals v roce 2018 po tom, co sami nemohli najít český e-shop, kde by našli právě takové pedáli, které nyní nabízí na svém vlastním e-shopu, který můžete navštívit na adrese feedbackpedals.com. Efektové pedály jsou roztřízeny do tří kategorií: Noise pedály, Space Pedály a Waves pedály a je možné také filtrovat podle Vašich finančních možností nebo podle značky.

Catalibread Belle Epoch

V tomto článku Vám představím pedál catalinbread belle epoch https://feedbackpedals.com/product/catalinbread-belle-epoch/. Catalinbread je jedna z celosvětově nejznámějších firem zabývající se výrobou pedálů, která sídlí v Portugalsku. Kytarový pedál Catalinbrad Belle Epoch Tape Epoch produkuje zvuk, který je inspirován nejznámějších páskovým delayem Maestro Echoplex EP – 3. Catalinbread si své jméno na trhu vytvořili především důrazem na kvalitu, což tímto Space pedálem jasně potvrzují. Catalinbread Belle Epoch si na stránkách Feedback Pedals můžete zakoupit již za 6 400 Kč, jde tedy o kytarový efekt levnější kategorie, což ale nijak neovlivňuje jeho kvalitu. Na webových stránkách zmiňovaného e-shopu není problém dohledat si technické parametry nebo hodnocení vašich kolegů, kytaristů!