Nákupy v Miláně

Nákupy

V dnešní době už nejsou nákupy v Miláně takovým luxusem, jako bývaly dříve. Vše je totiž mnohem dražší, než tomu bývalo. Žena s průměrným platem si tudíž spoustu věcí nemůže dnes v Miláně jen tak pořídit. O něčem takovém jsme se dokonce přesvědčili na vlastní kůži. Zejména v zimních výprodejích.
italské tramvaje
Miláno je městem, které dominuje koncentraci obchodů a to na každém kilometru. Určitě vás nepřekvapí, že si obyvatelé Milána na oblečení, které je hezké, velmi potrpí. Dokonce i řidiči tramvaje zde nosí značkové brýle. Na hlavně nikdy nesmí chybět perfektní střih a na nohou boty, které skvěle padnou a budou se jen lesknout. Kde ale všechny tyto věci sehnat a to ještě navíc za přijatelnou cenu?
Nejvhodnější oblastí pro nakupování je oblast zvaná Quadrilateral. Nachází se severně od katedrály zvané Duomo a to přímo v centru města. Najdete zde značky jako Armani, Gucii, Prada, Versace a mnoho dalších.
Rozhodně zde nakoupíte za mnohem příjemnější ceny. Pokud ale patříte k těm, kteří vydělávají průměrně, raději byste v uličkách měli nabrat pouze inspiraci a zamířit do Via Torini nebo Corso Buenos. Vše se nachází blízko centra.
Najdete zde výběr klasických značek, a pokud se do Milána vydáte v době výprodejů, pak se rozhodně obléknete od hlavy až k patě a to za sumu, která bude opravdu malá.
Určitě i vy budete nadšeni z obchodu Andrea Moreli, kde ve slevách nakoupíte nejen super boty ale také kabelky, kterým nechybí originalita.
Milujete šaty? Pak pro vás bude ideální Penny Black. Najdete zde ale i kalhoty nebo kabátky.
ulice Milána
Líbí se vám vintage styl? Pak si určitě přijdete na své. Zejména na Corso di Porta Ticinese. Najdete na něm jak obchody, kde vám vyrobí boty na míru, tak i malé butiky.
Frčí dokonce i outlety, které jsou doslova přecpané zbožím. V samém centru můžete navštívit outlet, ve kterém vás čeká velká spousta oblečení a také doplňků za skvělé ceny.