Stěhování? S námi hračka

Služby

V životě mohou nastat situace, kdy musíme změnit bydliště a nebo musíme přesunout prostory našeho podnikání jinam. Čeká nás pak hodně zařizování, a do toho všeho balení, věcí, vyklízení, převoz a zase vybalování. Ztráta nic příjemného, co by člověk chtěl zažívat často. Zvlášť, pokud potřebujete uvolnit starý prostory opravdu rychle. Nabízíme vám levné stěhování Praha, které vás v mnohém překvapí. Pokud si chcete všechno přestěhovat sami, můžeme vám. Zapůjčit veškerý materiál na obalení křehkých věcí. Dát k dispozici vozidla ke stěhování ano buď s řidičem nebo se zaměstnanci, kteří budou stěhovat.

krabice s věcmi

Pro řadu lidí je ale lepší, když za ně provedeme veškeré stěhovací práce, které zahrnují
– prohlídku prostor a jejich následnou kalkulaci,
– opatření obalových materiálů, dostatek pracovníků a vhodné vozidlo.
V případě spolupráce se domluvíme na termínu a začneme balit, ukládat věci do auta, převážet a vybalovat na novém místě.

krabice na věci

Stěhujeme i nadměrné kusy a stroje.
K dispozici máme několik vozidel, která odvezou různý objem nákladu. Díky tomu si vzájemně ušetříme čas, protože vhodně zvoleným autem přestěhujeme víc věcí najednou. Stěhování tak minimalizujeme na dobu nezbytně nutnou.

Abyste se nemuseli obava svěřit tento nelehký úkol naší firmě a našim lidem, samozřejmostí je pro nás pojištění. Zároveň je samozřejmostí úklid po stěhování. Odpad, který může vzniknout, ukládáme na legální skládce za cenu určenou skládkou.

Předpokládali jste, že po vyklízení starého bytu či prostor pro vaše podnikání dojde k otevření nové pobočky, nebo hned začnete bydlet? Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete začít využívat nové prostory, máte k dispozici naše sklady, kam vám pídi uložíme vše, co potřebujete. Uložit si u nás můžete větší věci, které společně píšeme a uzamkneme. Pro menší věci máme k dispozici naše dřevěná úložiště, která si zákazník sám zaplombuje.

Náš web obsahuje všechny potřebné informace včetně všech ceníků a služeb, které vám nabízíme. Najdete zde i reference od zákazníků. U nás jsou vaše věci v dobrých rukách.