Štěňata z nejlepší chovateslké stanice Akita inu v ČR

Nákupy

Pes je kamarád do života. Nikdy vás nezradí, a vždycky za vás bude rád. Je to skvělá společnost, a i proto má psa snad každý, kdo se o něj dokáže postarat. Na světě je mnoho psích plemen, která se vyznačují různými vlastnostmi. Některá se skvěle hodí pro rodiny s malými dětmi, jiná zase vůbec. Jsme chovatelská stanice, která chová akitu inu. Máme uchovněné psy i feny, kteří prošli všemi prohlídkami i zkouškami. Znamená to, že u nás najdete pouze psy s průkazem původu, a nikdy ne jinak.

akita inu štěně

Proč akitu?
Akita je skvělý pes, který je oblíbený po celém světě zejména pro:

  • inteligentní a přátelskou povahu – používají s epři canisterapii a jako služební psi
  • odvahu, kterou vám prokáže při hlídání vaší rodiny a vašeho majetku
  • samostatnost, jelikož vydrží doma sám
  • Nenáročnost na pohyb – není třeba s ním denně lítat desítky km

Obrovskou výhodou je samočistící srst, která při línání nezapáchá. Akity jsou přátelské ke svému okolí – což z něj dělá ideálního společníka pro malé děti. Naše chovná stanice má 6 psů a 6 fen, a každoročně máme několik vrhů. Naše akita inu štěňata bývají v závislosti na rodičích v různých barvách. Mívají o ně zpravidla zájem chovatelé tohoto úžasného plemene, ale nezřídka se nám se zájmem o štěňátko ozývají i naprostí nováčci, kteří si u nás chtějí koupit i úplně prvního psa.

akita inu

Důležité je prostředí, kam náš pejsek nebo fenka půjdou. Proto vždy chceme s novými páníčky mluvit, a získat přehled o nové rodině pro naše malé chlupáče. Pro naše prvotřídní štěňata chceme skvělé domovy.

Naše chovatelská stanice Ken`Ichi Ai získala ocenění Nejdůvěryhodnější chovatel Akit ve střední Evropě, což je záruka kvality, zdraví a skvělého přístupu. Toto ocenění jsme získali jako první chovatelská stanice Akit v ČR, což je obrovský úspěch. Na našem webu si můžete prohlédnout náš kompletní chov, veškeré informace a plánované vrhy.